Informacje

Adres, dane kontaktowe, mapa (link do „Kontakt”)

 

Godziny otwarcia

poniedziałek – piątek 08:00 – 23:00

sobota 10:00 – 21:00

niedziela 10:00 – 21:00

 

- Sekcje wspinaczkowe,

- Treningi funkcjonalne,

- Treningi siłowe,

- Zajęcia z mobilności i rozciągania, 

- Treningi personalne (wspinaczka, siłownia)

więcej w zakładce O nas

 

Informacje bezpośrednio u instruktorów/trenerów lub Recepcji tel. 536 22 18 78,

e-mail: info@crux.boulder.pl

 

- Jeśli się wspinasz możesz wybrać grupę dostosowaną do swojego poziomu zaawansowania; początkująca, średnio zaawansowana, zaawansowana, sekcja sportowa, sekcje dla Dzieci. Link do orientacyjnego grafiku sekcji (proszę kliknąć) (proszę zwrócić uwagę, że w pliku na dole w arkuszach są podane poziomy zaawansowania, należy najpierw wybrać odpowiedni arkusz)

- Jeśli jeszcze się nie wspinasz to zapraszamy Ciebie i WSZYSTKIE początkujące osoby chcące poznać czym jest bouldering na jednorazowe  zajęcia wprowadzające START* odbywające się w każdy piątek od godziny 18tej. Należy wykupić jedynie bilet wstępu, zajęcia z instruktorem są GRATIS!

Jeśli będziesz chciał/a kontynuować przygodę ze wspinaniem to możesz zapisać się na zajęcia do GRUPY/SEKCJI POCZĄTKUJĄCEJ odbywającej się dwa lub raz w tygodniu

 

* Od 28 maja 2012 jako pierwsza ściana wspinaczkowa w Warszawie prowadzimy darmowe zajęcia wprowadzające do boulderingu, są one skierowane do osób, które zaczynają swoją przygodę ze wspinaniem, na spotkaniu m.in. odpowiadamy na pytania jak zacząć, pokazujemy obiekt i możliwości wspinaczkowe, uczymy technik wspinaczkowych i wiele więcej… Zajęcia odbywają się w każdy piątek o godz. 18tej. Zapraszamy.

 

 

Słyszałeś że bouldering to najlepszy sport na świecie? Chciałbyś spróbować, ale nie wiesz od czego zacząć? Jak trenować? Chciałbyś się dowiedzieć co oznaczają te wszystkie magiczne słowa jak „trening hipertroficzny”, „trening rekrutacji”, „kapilarka”, które zasłyszałeś na boulderowni? Chcesz się dowiedzieć jak stworzyć prawdziwą moc? Albo po prostu szukasz nowego zajęcia zimową porą?
Zapraszamy i przypominamy o zajęciach GRUPY START i SEKCJACH WSPINACZKOWYCH.

W każdy piątek o godzinie 18:00 Instruktor wprowadza w świat wspinania grupę start. Czego potrzebujesz, by wziąć w nich udział? Wystarczy przyjść, zabrać buty z miękką podeszwą (lub za 10 zł wypożyczyć buty wspinaczkowe w recepcji), wygodny strój i pozytywne nastawienie. Koszt zajęć: wejście na ścianę, same zajęcia są GRATIS.
Jeżeli natomiast szukasz nowej motywacji do treningu, chcesz zająć się wspinaniem na poważnie, albo po prostu potrzebujesz regularnego treningu, zapraszamy na sekcje wspinaczkowe!