O nas

Kim jesteśmy?

Crux Boulder

Crux Boulder to największa ściana boulderowa w centrum Warszawy, zlokalizowana na ul. Hożej 51. Znajdujemy się na I piętrze dawnej Fabryki Serwar, ukryci w postindustrialnej przestrzeni.

Stworzyliśmy miejsce, w którym chcieliśmy trenować, odpoczywać i spotykać się ze
znajomymi. Staramy się zapewnić idealne warunki do boulderingu, zarówna dla zawodników, jak i osób, które dopiero chcą zacząć swoją przygodę ze wspinaczką.

Rozejrzyj się

Zapraszamy do wirtualnego spaceru po naszym obiekcie

Dlaczego Crux Boulder

Przestrzeń

Dysponujemy dwiema niezależnymi salami wspinaczkowymi, boulderownią CX1 i CX2. Znajdziecie w nich wiele zróżnicowanych formacji wspinaczkowych, od połogów, przez piony i lekkie przewieszenia, do prawie poziomych dachów. Ciekawostką jest ściana hydrauliczna, z płynnie regulowanym nachyleniem.

Poziom trudności

Bouldery wyceniamy w wewnętrznej skali Cruxa – od X0 do X8, a zmian formacji dokonujemy co najmniej dwa razy w tygodniu. W ciągu miesiąca kręcimy około 120 nowych problemów wspinaczkowych.

trening3.jpeg

Trening

Mamy dobre zaplecze do treningów siłowych. Dysponujemy chwytotablicami Beastmaker i kampusem z listwami Woodpeckera. Na naszych klientów czekają też drążki, kółka gimnastyczne, wolne ciężary i ławka ze stojakiem marki Proud, kettlebells itd. 

Prowadzimy sekcje wspinaczkowe, proponujemy także treningi uzupełniające, a wejścia nie są limitowane czasowo.

 

Odpoczynek

Crux połączony jest z kawiarnią, która jest idealnym miejscem do zregenerowania sił i spotkania się ze znajomymi. Napijesz się tu dobrej kawy i zjesz coś słodkiego.

kawiarnia.jpeg

Dzieje się!

Zobacz nagranie z ostatnich finałów Crux Open!