Jeszcze lepsza jakość w Cruxie i nowe godziny otwarcia w tygodniu.

Dojrzały Cruxiarz budzi się powoli, leniwie. Wychyla swoją włochatą głowę z gniazda dopiero gdy słońce jest już wysoko na niebie i ospałym tempem kieruje się w stronę wodopoju. Polowanie na buldery rozpocznie dopiero popołudniu, a w skrajnych wypadkach nawet pod wieczór, skrywając nadmiernie rozrośnięte bicepsy w kamuflującej chmurze magnezji…

 

Tak, tak, nasi drodzy Cruxiarze. Nie trzeba oglądać filmów przyrodniczych, żeby poznać Wasze wspinaczkowe zwyczaje, a poranny trening raczej do nich nie należy.

Jak wiecie wciąż staramy się tak dograć funkcjonowanie Cruxa, abyście mogli czerpać z niego jak najwięcej, w jak najlepszej jakości. Dlatego też postanowiliśmy, że zamiast męczyć od rana jarzeniówki i wiatraki, będziemy poświęcać poranki na dodatkowe sprzątanie, mycie materacy i kręcenie bulderów.

 

Od 7 lipca 2014 zmieniamy zatem poranne godziny otwarcia od poniedziałku do soboty i witamy Was od godziny: 10:00 do 23:00.

 

Niedzielne godziny pozostają bez zmian, otwarte w godzinach: 10:00 – 21:00.

 

Wszyscy posiadacze karnetów (zarówno off-peak jak i pełnych), których ważność upływa po 7 lipca, otrzymają w ramach wyrównania 3 dodatkowe dni ważności karnetu.

Mamy nadzieję, że ta niewielka zmiana godzinowa przełoży się na duże zmiany jakościowe.

 

P.S. Jeśli jednak wśród Was znajdują się zapaleńcy, którzy wstają przed kurami i trenują wyłącznie rano, wobec czego ich zakupione karnety zupełnie stracą sens – prosimy o kontakt poprzez wiadomość prywatną.

 

Crux jeszcze lepsza jakość wspinania i nowe godziny otwarcia